background

Eutectic Car

Eutectic Car

ATC Ltd Şti olarak 2012 yılında sektöre girerek, dondurma ve dondurulmuş gıda dağıtımında kullanılan kamyon - kamyonet üzeri ötektik pleyt sistemlerli ile soğutulan frigorifik kasaları, dondurma kasaları, ötektik kasa, donuk gıda kasaları, ötektik pleyt, treyler, frigorifik treyler  üretmek ve soğutma teknik servis ihtiyaçlarına taahhütlük hizmetleri sunmaktadır.

2014 yılında EUTECTIC markasıyla dondurulmuş gıda taşıma kasalarını, dondurma kasalarını ve ötektik plaka sistemlerini dünyanın bir çok ülkesine ihrac etmeye başladık ve bir çok ülke de dondurma pazarında frigorifik kasa pazarlama, satış, teknik servis ve yedek parça hizmetleri ile başarılı projelere imzamızı attık.

AR-GE ve iş geliştirme çalışmalarımız, italya da bulunan partner firmalarımız ile tüketicinin yatırım maliyetlerini göz önünde bulundurarak sektöre farklı ısılarda ve modellerde fiyat, enerji ve kullanım tasarrufu bakımından yeni avantajlar sağlayacak çözümler sunmaya devam etmektedir.

Ayrıca, farklı ötektik soğutma plakaları, özel dondurma satış araçları, donuk gıda taşıma karoserleri, soğuk hava depo kapıları, soğutma panelleri, frigorifik panelleri ve anahtar teslim çözümler sunmaktayız.

Çalıştığımız başlıca ülkeler ;

Gulf Countries, Saudi Arabia, Africa, South America, Nijerya, Cameroon, Russia, Iraq, Kazakhstan, Afghanistan, Albenia, Egypt, Algeria, Tunisian, Canada, Kuwait, Mauritous, USA, South Africa, Serbia, Israel, UAE, Peru, Jordan, Croatia, Germany and more.